Žodžių tulam reikšmės

tulikas - tulikas zool. tilvikų šeimos skrajus, triukšmingas paukštis: Raudonkojis t. (Tringa totanus).
tuliaremija - infekcinė liga odzwierzęcą ypač laukinių triušių, graužikų, žmonėms ir kai kurių naminių gyvūnų, kurie sukelia bakterija (Francisella tularensis), perduodama ypač į vabzdžių arba erkių įkandimų ar infekuota gyvūnų ir žmogaus organizme yra pažymėtas kintamųjų simptomai vadinami taip pat triušis karščiavimas
tulis - tūlis žr. tūlė.
tulzingas - tulžing|as, tulžinga labai piktas: Tulžingas juokas.
tulpmedis - tulpmedis bot. magnolinių šeimos šiltųjų kraštų dekoratyvinis medis (Liriodendron): Gelsvažiedis t. (L. tulipifera).
tulzis - tulž|is, tulžies m. kepenų išskiriamas virškinamasis skystis: tulžies pūslė. Tulžį išlieti (labai išbarti).
tulpes - genties (Tulipa) Eurazijos svogūniniai žolelių lelijinių šeimos, kurios turi linijinius arba beveik Lancetowaty lapų ir yra plačiai auginami jų efektingas gėlių, taip pat gėlių ar lemputė iš tulpių
tūlas - tūl|as, tūla dažnas, ne vienas: Tūlas taip pasako.
tulpė - tulpė bot. lelijinių šeimos darželių gėlė (Tulipa).
tulžingas - tulžing|as, tulžinga labai piktas: Tulžingas juokas.
tulžti - tulž|ti, tulžta, tulžo 1. aptekti, paeiti vandeniu, vandenyti: Pavasarį pelkės tulžta. 2. pursti, brinkti. 3. pykti: Man širdis tulžta. Jis ėmė tulžti ant manęs. tulžimas.
tulžis - tulž|is, tulžies m. kepenų išskiriamas virškinamasis skystis: tulžies pūslė. Tulžį išlieti (labai išbarti).
tulioti - tulio|ti, tulioja, tuliojo ryt. vyti su šauksmu, lelioti: Vilką tulioti Prastą šunį tulioja (folkloras). tuliojimas.
tulžingumas - tulžingùmas. → tulžingas: Kas palenkia prie tulžingumo? Operuoja tik stiliaus tulžingumu.
tulžies - arba du skysčius, susijęs senosios fiziologijos Gniewliwość ir melancholijos ba geltonos ar žalsvai tąsus šarminis skystis išskiriami kepenų ir patenka į dvylikapirštę žarną, kur AIDS ypač Emulsavimas ir absorbcijos riebalų polinkio pykti b piktus pasisakymus, vitriolis geltona arba žalsvai tąsus šarminis skystis išsiskiria per kepenis ir patenka į dvylikap...
tūleriopas - tūleriop|as, tūleriopa daugeriopas: Ir aš esu gavęs iš jo tūleriopų daiktų. tūleriopai prv.: Šitą dalyką galima tūleriopai suprasti. tūleriopumas.
tūloti - tūlo|ti, tūloja, tūlojo šnek. šiltai, storai supti, vynioti, rengti: Storai tūloti vaiką. sngr.: tūlojasi tūlojasi, ir vis jam šalta. tūlojasi skara. tūlojimas tūlojimasis.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž