Žodžių trugdyti reikšmės

ugdyti - ugdy|ti, ugdo, ugdė 1. auginti: Du sūnus ugdo. Ugdyti mišką. 2. auklėti: Vaikus, jaunimą ugdyti. 3. plėtoti: Jėgas ugdyti. Kalbą ugdyti. 4. kelti, žadinti: Tėvynės meilę, viltį ugdyti. .
bugdyti - bugdyti, bugdo, bugdė šnek. 1. sunkiai nešti, vilkti, gabenti. 2. varyti, grūsti: B. gyvulius į tvartą. bugdymas.
zlugdyti - žlugd|yti, žlugdo, žlugdė priežodis 2 žlugti: Žlugdyti sumanymus, planus, užmačias žlugdymas žlugdytojas, žlugdytoja dkt. Žiūrėk: [2 žlugti].
isugdyti - išugdyti, išugdo, išugdė 1. išauklėti: I. jaunąją kartą. 2. išplėtoti: I. meninį skonį. sngr.: Išsiugdyti sugebėjimus. iš (si) ugdymas.
žlugdyti - žlugd|yti, žlugdo, žlugdė priežodis 2 žlugti: Žlugdyti sumanymus, planus, užmačias žlugdymas žlugdytojas, žlugdytoja dkt. Žiūrėk: [2 žlugti].
užugdyti - užugdyti, užugdo, užugdė užauginti: Užugdė jį motina, gražiai žiūrėjo. užugdymas.
išugdyti - išugdyti, išugdo, išugdė 1. išauklėti: I. jaunąją kartą. 2. išplėtoti: I. meninį skonį. sngr.: Išsiugdyti sugebėjimus. iš (si) ugdymas.
issiugdyti - gauti kaip savą ateiti į savo nuosavybę ar kontrolę dažnai Nenustatytą reiškia b ateiti, kaip nauja, arba charakteristika, bruožas, ar gebėjimus (kaip nuolatinių pastangų ar natūrali atranka)
sužlugdyti - sužl|ugdyti, sužlugdo, sužlugdė priežodis 2 sužlugti: Sužlugdyti priešų užmačias. sužlugdymas Žiūrėk: [2 sužlugti].
išsiugdyti - gauti kaip savą ateiti į savo nuosavybę ar kontrolę dažnai Nenustatytą reiškia b ateiti, kaip nauja, arba charakteristika, bruožas, ar gebėjimus (kaip nuolatinių pastangų ar natūrali atranka)
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž