Žodžių tantra reikšmės

antra - šalia pirmųjų vietos ar laiko
kantra - kantra žr. kantrybė.
tantalo - sujungti į retų mineralų (kaip tantalite ir Columbite) ir naudojami ypač elektroninių komponentų pilkai baltas plastiškas rūgštis atsparaus metalo elementas - žr elementų lentelę
šantra - šántra (шaндpa). lūpažiedžių šeimos notrinių pošeimio augalų gentis (Marrubium): Paprastoji šantra (M. vulgare).
tantjema - bet įvairių saldžių moliūgų paprastai (kaip melionas ar arbūzas) dažniausiai vartojami žali, vaisiai kažkas suapvalinti kaip kaip suapvalinto organo kai kurių banginių šeimos gyvūnų b daugiskaitos Slengas didelės krūtys aa pelno perviršis galvos priekyje meliono paskirstymo akcininkai ba finansų krituolis
tantalas - tantalas chem. pilkas melsvo atspalvio, labai sunkus, atsparus metalas (Ta).
kontra - prieš protesto ar kontrastingumo, kad daugiausia naudojami frazė pro ir contra
Tantrizmas - tantrizmas [skr. tantra — knyga, mokymas], induizmo ir vėlyvosios budizmo fazės kryptis, susijusi su religine magiška praktika ir moters pavidalo dievybės kultu.
tantalitas - mineralas, sudarytas iš sunkiųjų tamsiai blizgus tantalo oksido ir paprastai kitų metalų (geležies arba mangano)
pro_et_contra - pro et contra [sk. pro et kontra; lot.], už ir prieš.
Tantalo_kančios - Tantãlo kañčios, nepakeliamos kančios dėl to, kad trokštamas tikslas yra arti, o jį pasiekti neįmanoma (Tantalas, stovėdamas iki kaklo vandenyje, negalėdavo atsigerti ir pasiekti virš galvos kybančių vaisių).
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž