Žodžių srove reikšmės

srove - srov|ė 1. vandens tėkmė, paprastai pastovi, turinti vagą ar kitokias ribas: Smarki, lėta srovė Upės srovė Šiltoji vandenyno srovė Prieš srovę nepaplauksi. Vanduo srovele tekėjo. prk.: Eina prieš srovę (kovoja su įprasta, nustatyta tvarka, skelbia naujas idėjas). 2. oro ar kitokių plūstančių dalykų tėkmė, srautas: Gryno oro srovė 3. prk. nenutrūkstama ...
sroventi - srov|enti, srovena, sroveno sruventi.
srovelė - išduoti arba kris lašai b tekėti labai plonas švelniai srauto perkelti arba eiti po vieną ar po truputį
atasrovė - atasrovė geogr. srovės atsišakojimas, tekantis priešinga kryptimi.
gerovė - gerov|ė geras, aprūpintas gyvenimas: Materialinė gerovė gerovėje gyvena - visa ko turi.
dorovė - dorov|ė gyvenimo visuomenėje bei elgesio principai ir normos: dorovės ugdymas. Didžios dorovės žmogus. dorovės laužytojas.
nėrovė - nėrovė undinė.
girnovė - girnovė zool. smulkesnis už baltąjį gandrą kuoduotas paukštis ilgu, plokščiu snapu (Platalea leucorodia).
atstovė - , atstovauti stovėti ar veikia kito, ypač per įgaliotajai institucijai b, remiantis arba sudarančios vyriausybę, kurioje daugelis atstovauja asmenų, parinktų iš jų paprastai rinkimuose tipiškas, arba pateikti parametrų, pavyzdžiui, naudojamas kaip
negerovė - negerov|ė 1. koks neigiamas reiškinys: Gyvenimo negerovės. 2. nelabasis, velnias: Laksto kaip negerovės apsėstas.
nedorovė - nedorovė dorovės pairimas.
mangrovė - bet genties (Rhizophora, ypač R. išdarkyti šeimos Rhizophoraceae) tropinių jūrų medžių ar krūmų, kurie siunčia daug Prop šaknis ir sudaryti svarbius pakrančių žemės pastato ir unikalių ekosistemų pagrindas tankus mases bet daugelio medžių (nuo , Verba šeima ar į šeimos Sonneratiaceae Sonneratia genčių Avicennia) su augimo įpročiai, kaip iš tikrųjų ...
linarovė - linarovė linų raunamoji mašina.
draugovė - draugovė draugija, organizacija: Gaisrininkų d. Liaudies d. (istor. savanoriška organizacija viešajai tvarkai palaikyti).
daržovė - daržov|ė paprastai dgs. daržinis valgomas augalas: Darže augo burokai, kopūstai, morkos ir kitos daržovės. daržovių sriuba.
bendrovė - bendrovė ūkinis susivienijimas: Akcinė b. Prekybos b.
povė - Moteriška povas
kelmarovė - kelmarovė mašina kelmams rauti.
įvairovė - įvairovė įvairumas, įvairybė: Organinio pasaulio formų į.
kūgiakrovė - kūgiakrovė kūgių kraunamasis padargas.
krūmapjovė - krūmapjovė krūmų pjaunamoji mašina.
naujovė - naujov|ė 1. naujieji laikai: naujovės žmonės. 2. kas nors nauja, naujybė: Technikos naujovės. Priešinasi visokioms naujovėms.
palydovė - moteris, kuris atlieka prievaizdui pareigas, ypač tas, kuris dalyvauja keleivių (į lėktuvą)
nešlovė - nešlovė negarbė, gėda: Užsitraukti nešlovę.
javapjovė - javapjovė javų pjaunamoji mašina.
penkiakovė - penkiakovė sport. penkių rungčių daugiakovė: Šiuolaikinė p. (jojimas, fechtavimas, šaudymas, plaukimas, krosas).
pašnekovė - tas, kuris dalyvauja dialogas arba pokalbis linija harfiarza šou, kuris abejoja pabaigos vyrų ir veikia kaip lyderis viduryje vyras
daugiakovė - daugiakovė sport. varžybos iš kelių rungčių.
dešimtkovė - dešimtkovė sport. varžybos iš dešimties rungčių.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž