Žodžių signalas reikšmės

signalas - signal|as 1. garso, šviesos ar kitoks ženklas kokiai nors žiniai perduoti: Radijo, automobilio signalas Garso, šviesos, vaizdo, elektrinis signalas Nerviniai signalai. Pavojaus, nelaimės, gaisro signalas Duoti, įjungti, priimti signalą. 2. prk. įspėjamasis pranešimas: Reikia tuojau reaguoti į signalus.
signalinis - signalin|is, signalinė -> signalas 1: signalinė vėliavėlė. signalinė lemputė. Antroji signalinė sistema (fiziol.). prk.: Signalinis knygos egzempliorius Žiūrėk: [signalas].
signalininkas - signalinink|as, signalininkė dkt. kas duoda signalus: Laivo, stoties signalininkas.
radiosignalas - aa ilgas gabalas sunkiųjų dažnai kvadrato medienos, tinka naudoti statybos ba medžio ar metalo cilindro staklėse, dėl kurių metmenų žaizda c plūgu rankenos, standartiniai ir noragėlių yra pridedamas D pusiausvyrą juostą dalis svarstyklės pakabinti e vienas iš pagrindinių horizontaliųjų atraminėms (kaip pastato ar laivo)
signalizavimas - signalizãvimas → signalizuoti 1: Yra speciali žemės ūkio ligų ir kenkėjų apskaitos ir prognozių tarnyba su stebėjimo ir signalizavimo punktais
signalizuotojas - signalizúotojas,-a kas signalizuoja:Reikia paskirti signalizuotoją darbo saugumui prižiūrėti
signalizatorius - signalizãtorius signalizacijos prietaisas:Automatiniai signalizatoriai esti dviejų tipų: viengubiems ir dvigubiems ratams
signalizacija - signalizacija 1. žinių perdavimas ženklais, signalizavimas. 2. signalų sistema, signalizavimo būdas. 3. signalizavimo įtaisas, įrenginys: S. sujungta su pultu. Sugedo s.
signalizuoti - signaliz|uoti, signalizuoja, signalizavo 1. duoti signalą, pranešti signalu: Signalizuoti kam vėliavėlėmis. 2. prk. įspėti. signalizavimas.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž