Žodžių procesu reikšmės

procesas - procesas 1. įvykio ar reiškinio eiga, vyksmas: Ligos p. Darbo p. Mokymo p. Šiluminis p. Skilimo p. Tolydinis p. 2. teis. bylos svarstymo teisme eiga, teismo byla: Teismo p. Baudžiamasis p. Civilinis p.
procesorius - procesorius tech. skaitmeninės skaičiavimo mašinos pagrindinis įrenginys, apdorojantis duomenis pagal programą.
procesija - procesija eitynės, eisena: Bažnytinė p.
procentas - procent|as šimtoji kurio nors kiekio ar skaičiaus dalis, nuošimtis. procentai dgs. šnek. palūkanos.
procesinis - procesin|is, procesinė -> procesas 2: procesinė teisė Žiūrėk: [procesas].
procesijos - procesìjos procesija: Su procesìjomis eiti
procesualistas - procesualistas, procesinės teisės specialistas.
procentinis - procentin|is, procentinė -> procentas: Procentinis elemento kiekis.
procentilis - skirstinio procentų, kuri yra lygi jo arba po juo yra 100 mastelio reikšmė, kuri rodo
procedūros - aa ypač būdas ko nors arba veikti ba procedūra aa serijos etapų, po reguliariai tikrą žingsnį
procerkoidas - procerkòidas [↗ pro... + gr. kerkos — uodega], kaspinuočių, turinčių 2 tarpinius šeimininkus, lerva; panaši į pailgą maišelį.
procentai - (1) teisė, pavadinimas, arba juridinis dalis į kažką (2) dalyvavimas pranašumą ir atsakomybės b verslo, įmonės aa mokestis už skolintų pinigų apskritai sumos procentinė dalis pasiskolino b pelną, prekių ar pinigų, kad yra pagamintas investuoto kapitalo c perviršis yra didesni negu dėl arba numatomą
procedūrinis - arba procedūros, ypač susijusių su teismų ar kitų institucijų, administruojančių materialinę teisę, taikytą procedūrą
procedūra - procedūra 1. tvarka veiksmų, reikalingų kam nors atlikti: Teismo p. Sutarties pasirašymo p. 2. med. atskiras gydymo veiksmas (vonia, kompresas, masažas ir kt.): Procedūrų kabinetas.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž