Žodžių politologija reikšmės

politologija - arba vyriausybei, vyriausybė, arba elgesys vyriausybės b, susijusių su ar susiję su priėmimo, kaip atskirti nuo vyriausybės politikos administravimą, susijusių su, įtraukiant arba dalyvauja politikoje ir ypač politinėse partijose organizuojamus valstybinėse
litologija - litològija [↗ lito... + ↗ ...logija], mokslas, tiriantis nuosėdinių uolienų sudėtį, struktūrą, kilmę ir pasiskirstymą Žemės paviršiuje; nuosėdinių uolienų petrografija.
politologas - arba vyriausybei, vyriausybė, arba elgesys vyriausybės b, susijusių su ar susiję su priėmimo, kaip atskirti nuo vyriausybės politikos administravimą, susijusių su, įtraukiant arba dalyvauja politikoje ir ypač politinėse partijose organizuojamus valstybinėse
ornitologija - ornitologija paukščių mokslas.
mitologija - mitologija 1. mitų visuma. 2. mokslas, tiriantis mitus: Lyginamoji m.
citologija - citologija ląstelių sandaros mokslas.
parazitologija - parazitològija [↗ parazitas + ↗ ...logija], mokslas, tiriantis parazitus, jų sukeliamas ligas, parazitizmą, parazitų naikinimo būdus.
Semitologija - semitològija [↗ semitai + ↗ ...logija], mokslas, tiriantis semitų kalbas ir tautų, kalbančių tomis kalbomis, kultūrą.
hetitologija - hetitològija, mokslas, tiriantis hetitų kalbas, istoriją ir kultūrą.
Ugaritologija - ugaritològija, mokslas, tiriantis ugaritų k. (dantiraštiniai įrašai molio lentelėse išlikę iš XIV—XIII a. pr. m. e.).
sanskritologija - sanskritològija [↗ sanskritas + ↗ ...logija], sanskrito kalbos ir literatūros mokslas.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž