Žodžių pliuralizmas reikšmės

pliuralizmas - pliuralizmas 1. fil. samprata, teigianti, kad yra keli būties pradai. 2. daugelio požiūrių toleravimas: Politinis p.
pliuralinis - , su jomis susijusių arba sudaranti klasė gramatinių formų, paprastai naudojamas žymėti daugiau nei vieną, arba kai kuriose kalbose daugiau nei du, kurie yra sudaryti arba kuriuose yra daugiau nei vienas ar daugiau negu vienos rūšies ar klasės
pliuralistinis - tuo pačiu metu iš dviejų ar daugiau įstaigų ar pozicijų valda (kaip benefices) kokybės ar valstybės yra daugiskaitos aa teorija, kad yra daugiau nei vienas ar daugiau kaip dviejų rūšių galutinio tikrovės ba teorija, kad tikrovė susideda iš pliuralizmas subjektai aa būklę visuomenėje, kurioje įvairių tautinės, rasinės, religinės ar socialinės grupės nari...
struktūralizmas - struktūralizmas daugelio mokslo sričių kryptis, reikalaujanti daiktus ir reiškinius tyrinėti atsižvelgiant į jų sąveiką ir visumą; tokio tyrinėjimo metodologija.
natūralizmas - natūralizmas literatūros, teatro ir dailės kryptis, siekianti fotografinio tikrovės kopijavimo.
supernatūralizmas - supernatūralizmas [↗ super... + ↗ natūralizmas], filos. koncepcija, teigianti, kad egzistuoja antjutiminis, antgamtinis pasaulis, turįs įtakos žemiškajam ir pažįstamas tikėjimu bei kontempliacija.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž