Žodžių piketa reikšmės

piketas - piketas 1. kar. nedidelis lauko sargybos būrys. 2. būrys streikininkų, budinčių prie vartų ir neleidžiančių streiklaužių. 3. grupė protestuojančių žmonių su politinio ar visuomeninio turinio plakatais.
keta - keta( кeтa) lašišinių šeimos žuvis, gyvenanti Ramiajame vandenyne ir Sibiro upėse(Oncorhynchus keta).
piketažas - piketãžas [pranc. piquetage], geod. taškų parinkimas ir paženklinimas vietovėje
piketavimas - aa žiūrėti anksčiau laikyti tą naktį prieš religinę šventę malda ar kitų religingumo b stebimas kaip dvasinio pasirengimo c vakare arba naktį religingumo ar dieną prieš religinės šventės dieną maldomis paprastai naudojamas daugiskaita budėjimas tuo metu, kai aktas miegas yra įprasta, taip pat budrumo laikotarpis aktas arba laikotarpis, žiūrėti ar prieži...
raketa - rak|eta, raketos 1. fejerverkų ir signalizacijos šovinys, kuris iššautas užsidega kokia nors spalva: Plykstelėjo raketa Signalinė raketa 2. skridimo prietaisas, keliamas ir varomas reaktyvinės jėgos: Kosminė raketa Daugiapakopė raketa Raketa nešėja. Balistinė raketa Kovos raketa.
piketuoti - piket|uoti, piketuoja, piketavo daryti piketus; dalyvauti piketuose. piketavimas.
piketininkas - piketinink|as, piketininkė dkt. piketo narys.
anketa - ank|eta, anketos klausimų lapas kurioms nors žinioms rinkti: Užpildyti anketą.
pikeliuoti - pikeliúoti [↗ pikelis], apdoroti odas ir kailius prieš rauginimą chromo druskomis — mirkyti silpname rūgšties ir druskų tirpale.
pikelis - pikelis [angl. pickle], tirpalas, kuriuo apdorojamos odos ir kailiai prieš rauginimą chromo druskomis — silpnas rūgšties (ppr. sieros, rečiau druskos, acto) ir valgomosios druskos tirpalas.
pikė - lazda su metaliniu smaigaliu 1 aštriais galais ar smaigalys; ieties aa didelio ištęsti ilgai snouted gėlavandenių kaulinių žuvų (Esox lucius) vertingus maisto ir sporto, ir plačiai paplitę aušintuvas dalių šiauriniame pusrutulyje taip pat paragino šiaurės, lydeka b patarimas bet įvairių žuvų (šeimos Esocidae) susiję su lydekos (1) muskellunge (2) Līdaciņa...
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž