Žodžių personalija reikšmės

personalijos - personãlijos [lot. personalia], asmens dalykai; duomenys apie kieno nors asmenį, asmeninius santykius, gyvenimą.
personalas - personalas įstaigos, įmonės ir kt. darbuotojai; tarnautojai, sudarantys vieną profesinę kategoriją: Įmonės p. Pagalbinis, mokomasis, administracinis p.
personalizmas - doktrina, pabrėžiant svarbą, unikalumą ir asmenybės neliečiamybę
personalo - vežami į rankas paramos vaikščioti ba patvirtinančius lazdele kaip aa Ilgas kotas (1) archajiškas velenas 1a dalis (1) (2) skersinis kopėčių laiptelio ar kėdės (3) Flagstenga (4) pasukant Arbor c klubas, Wygrzmocić yra Kunigą ba lazdele atliekami įstaiga arba institucija simboliu horizontalias linijas su jų erdvių, dėl kurių muzika yra parašyta, taip pat vadi...
personalinis - personalin|is, personalinė asmeninis: personalinė pensija.
persona - pers|ona, personos b. knyg. 1. asmuo, asmenybė. 2. prk. įžymi asmenybė.
personazas - personažas literatūros veikalų (dramų, romanų ir kt.) ar kino filmų veikėjas.
personazai - rango asmuo, pastabos, ar pasižymėjimą "ypač išsiskiria buvimo ir asmeninės galios žmogaus individualus asmuo dramatiška, išgalvotas, ar istorinio pobūdžio, taip pat apsimetimas kitu asmeniu
personažas - personažas literatūros veikalų (dramų, romanų ir kt.) ar kino filmų veikėjas.
persona_grata - persona grata [lot. pageidaujamas asmuo], diplomatinės atstovybės vadovas, gavęs agremaną, arba bet kuris užsienio diplomatas, gavęs leidimą atvykti į šią valstybę.
persona_non_grata - persona non grata [lot. nepageidaujamas asmuo], vienos valstybės asmuo, kuris buvo numatytas paskirti diplomatiniu atstovu į kt. valstybę, bet pastaroji nesutiko jo priimti, arba diplomatinis atstovas ar kt. diplomatas, paskelbtas nebepageidaujamu asmeniu.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž