Žodžių mediumas reikšmės

mediumas - mediumas 1. spiritizmo seanso tarpininkas tarp žmonių ir dvasių. 2. spec. terpė, aplinka. 3. studijų įpusėjimo šventė.
remediumas - remèdiumas [lot. remedium – priemonė], toleruojamas nukrypimas nuo įstatymo nustatyto monetos svorio, susidaręs kalant arba dėl nudilimo cirkuliacijoje.
mediumizmas - mediumizmas [↗ mediumas], parapsichinių reiškinių sukėlimo mediumais teorija ir praktika.
kompendiumas - trumpas didesnio kūrinio ar žinių abstraktaus aa sąrašą Turto B rinkimo numerį, rengimo srityje
vadiumas - vãdiumas [lot. vadium — įkaitas, užstatas], pinigai arba vertybiniai popieriai, duodami kaip užstatas, garantuojantis, kad oferentas nepakeis ofertos sąlygų.
oidiumas - oidiumas [lot. oidium], vynmedinio miltgrybio Uncinula necator sukeliama vynmedžių miltligė; pasireiškia baltomis, pilkšvomis arba rusvomis lyg miltuotomis apnašomis ant lapų, ūglių ir vaisių.
podiumas - mažas sienos tarnauja kaip pagrindas arba terasa sienos, kaip ir visame senovės amfiteatras, naudojamas kaip Sėdimų vietų pakopas b bazę pagal šventyklos aa pakylos stylobate mūro ypač orkestrinio Dirigentas B pulto arenoje
prezidiumas - prezidiumas 1. susirinkimų ar suvažiavimų vadovaujamasis organas; vieta, kurią tas organas užima salėje. 2. kurios nors įstaigos ar organizacijos vadovaujamasis organas: Aukščiausiosios Tarybos P.
antepediumas - antepèdiumas [lot. antepedium], dekoratyvinis altoriaus priekinės dalies aptaisas iš medžio, metalo ar audinio.
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž