Žodžių fenomeninis reikšmės

fenomenas - fenomenas nepaprastas, retas reiškinys ar žmogus.
bendruomeninis - bendruomenin|is, bendruomeninė -> bendruomenė: 1. Bendruomeninis gyvenimas. bendruomeninė santvarka. Bendruomeninis žemės valdymas. 2. bendruomeniniai vabzdžiai.
fenomenalus - fenomenal|us, fenomenali retas, nepaprastas: Fenomenalus balsas. Fenomenalūs gabumai. fenomenaliai prv. fenomenalumas.
fenomenalizmas - fenomenalizmas, filos. koncepcija, tiesioginiu pažinimo objektu laikanti tik reiškinius (fenomenus) ir neigianti daiktų esmės pažinimą.
visuomeninis - visuomenin|is, visuomeninė -> visuomenė: visuomeninė santvarka. visuomeniniai santykiai. visuomeniniai mokslai.
antivisuomeninis - wstret kitų visuomenės nedraugingas priešiški ar žalingas organizuota visuomenė, ypač yra arba pažymėtas elgesio smarkiai nukrypsta nuo priešiškos arba žalingas organizuota visuomenė, kaip yra arba pažymėtas elgesio smarkiai nukrypsta nuo socialinės normos b, susijusių su socialine norma , arba būdinga asocialaus asmenybės, asocialaus asmenybės sutrikimo ar ...
fenomenologija - žmogaus sąmonės ir savimonės plėtrai tyrimas pratarmėje ar filosofijos dalis (1) filosofinis judėjimas, kuris apibūdina sąmoningumo ir informuotumo paties abstrakcijos objektų formalią struktūrą, iš bet kokių pretenzijų dėl egzistavimą ( 2) tipologinis klasifikacija reiškinių klasei
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž