Žodžių Pavesis reikšmės

pavėsis - pavės|is saulės nekepinama, vėsi vieta, paūksmė: Sėdi medžių pavėsyje. Sulindo į pavėsį. Ieško pavėsio.
pavesines - suklys arba ašis rato pagrindinis veleno veleno arba sija, dėl kurių sukamuoju pjaustymo įrankis yra sumontuotas ant pjaustymo mašinos veleną, kad turi darbą, turi būti sumažinti
Sulavesis - sala Indonezija E Borneo * UJUNG Pandang srityje 72.775 kvadratinių mylių (188.487 kvadratinių kilometrų), pop 12.520.711
zavesys - žavesys žavumas: Pavasario ž. Moters ž. Meilės ž.
pavesti - pavesti, paveda, pavedė 1. kiek vesti: Pavesk toliau arklį. sngr.: Pasivedė į šalį. 2. paskirti atlikti: Sekretoriui pavedė tvarkyti susirašinėjimą. Jis tai atliko viršininko pavestas. 3. atiduoti, paskirti: Tėvas jam pavedė savo turtą.
žavesys - žavesys žavumas: Pavasario ž. Moters ž. Meilės ž.
gaivesys - gaivesys gaivinimas, stiprinimas: Kaip kokio gaivesio aš laukiu tavo laiško.
atvėsis - atvės|is vėsumas: Vakaro atvėsis Keletą minučių kvėpavo nakties atvėsiu.
pavesinei - suklys arba ašis rato pagrindinis veleno veleno arba sija, dėl kurių sukamuoju pjaustymo įrankis yra sumontuotas ant pjaustymo mašinos veleną, kad turi darbą, turi būti sumažinti
dziuvesis - džiūvės|is sudžiovinta duonos ar pyrago riekė: Valgė konservus ir džiūvėsius. Sriuba paduodama su džiūvėsiais (džiūvėsėliais, džiūvėsiukais).
pavėsingas - pavėsing|as, pavėsinga 1. esantis pavėsyje: pavėsingos vietos. 2. duodantis pavėsį: pavėsingi medžiai.
puvėsis - puvės|is 1. puvimas: Puvėsis įsimetė į sieną. 2. supuvęs medis ar pagalys, pūzras: Supjaustė puvėsį malkoms. Parinko sausų puvėsių. Mesk lauk tuos puvėsius.
atrofavęsis - nebenaudojamas arba daugiau nebėra naudinga
pavėsinė - pavėsinė lengvas vasarinis pastatėlis sode, parke.
pavėsinti - pavėsin|ti, pavėsina, pavėsino dengti nuo saulės, daryti pavėsį: Viršutinės šakos pavėsina žemutines. pavėsinimas.
pavėsiauti - pavės|iauti, pavėsiauja, pavėsiavo būti, ilsėtis pavėsyje: Tokiame karštyje tai tik pavėsiauti pavėsiavimas.
džiuvėsis - džiūvės|is sudžiovinta duonos ar pyrago riekė: Valgė konservus ir džiūvėsius. Sriuba paduodama su džiūvėsiais (džiūvėsėliais, džiūvėsiukais).
badadvėsys - badadvėsỹs,-ė̃ badmirys, išbadėjėlis:Neprisotinsi to bãdadvėsio Šarkiai, jūs badadvėsiaĩ, susdarykit kiaules iš rugių
pavėsyje - naudojamas kaip funkcija žodžio nurodyti įtrauktį, vietą, arba poziciją tam tikrose ribose
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž