Žodžių Krūta reikšmės

Kalkuta - miestas
kruopštumas - kruopštùmas. → kruopštus 1: Per kruopštùmą, per darbą užsikali šį tą. Prie kiekvieno darbo reikia atidumo, kruopštumo. Taip darbo žmonės savo kruopštumu kuria naująjį gyvenimą. Negalėjo atsistebėti tokiu jo uolumu ir kruopštumu.
Juta - juta 1. jutimas. 2. jautrumas, juslumas.
kruopštus - kruopšt|us, kruopšti 1. stropiai, rūpestingai atliekantis darbą: Kruopštus žmogus. 2. stropiai, rūpestingai atliktas: Kruopštus darbas. kruopščiai prv.: Kruopštus dirbti. kruopštybė kruopštumas.
kruopščiai - kruopščiai prv. -> kruopštus.
kruopa - kruop|a 1. paprastai dgs. nugrūstas grūdas (paprastai susmulkintas): Miežių, manų, grikių kruopos. Kruopų košė. Kruopomis lesina. Kaip kruopa (labai mažas). Bamba kaip elgeta, kruopas pabėręs (folkloras). 2. prk. smulkus krušos ar ko kito gabalėlis: Kruopomis beria (smulkia kruša sninga). Druskos kruopelė, kruopelytė (dalelytė). 3. prk. truputis: Mėsos kruo...
krumpliuotas - krumpliuot|as, krumpliuota 1. su storais, išsikišusiais krumpliais: krumpliuoti pirštai. 2. krumplinis: Krumpliuotas ratas.
batuta - batuta muz. dirigento lazdelė.
kruizas - plaukti apie liečia ne uostuose, judėti ar pradėti greitai, sklandžiai, ar vargo
atjauta - atjaut|a atjautimas, jautrumas dėl kito žmogaus nelaimių: Tu nė kiek atjautos neturi.
atsiauta - atsiauta 1. vieta upėje, kur vanduo dėl duobės ar kranto išlinkimo teka atgal, susilaiko. 2. įlanka. 3. pavasarį vandens užliejama paupio vieta.
krupnikas - krupnikas saldi degtinė, virta su medumi.
krusčioti - krusčio|ti, krusčioja, krusčiojo tarpais krutinti: Krusčioti uodegaitę (uodegaite). krusčiojimas.
krustelėti - krustelė|ti, krustelėja, krustelėjo 1. kiek sukrutėti, sujudėti: Lūpos krustelėjo. Sėdi nekrustelėdamas. 2. kiek sujudinti: Šuo uodegą krustelėjo. krustelėjimas.
kruopelytė - 1 laiškas anglų abėcėlės ba grafinio šį laišką, apie kalbos kolega rašybos šeštoji C-dur masto tonas vaizdo grotuvai atkūrimo raidę, vienas paskirtas ypač dėl to, kad arba klasė AA Grade 1. įvertinimas studento darbas kaip Superior kokybės b rūšiuojami arba vertinta yra A kažką formos kaip kad laiške didžioji su 4 ABO kraujo grupių būdingos yra antige...
krucifiksas - Kristaus ant kryžiaus atstovavimas
kruopmilčiai - kruopmilčiai dgs. stambūs kaip kruopos miltai.
krumpliaratis - krumpliaratis tech. ratas su krumpliais, kuriais sukamas kitas krumpliuotas ratas, velenas ar keliamas krumpliastiebis: Vainikinis, cilindrinis k.
krumpliastiebis - krumpliastieb|is tech. krumplinis stiebas: Krumpliaratis savo krumpliais griebia krumpliastiebį.
krupjė - lošimo kazino darbuotojas, kuris renka ir moka lošimo stalų statymai ir padeda bent
kruopos - . kruõpos. kruopų sriuba: Mes besidovydami daugsyk kruopàs nedarytas ir putras menkas, blogai kramtydami, valgėm. Čia bus kaip kruopose – labai daug skystimo, o maža tirštimų. Gina kap kruopų puodą. Šiandien kruõpos [e] Ryga matos (skystos) . Žilos kruõpos, kaip seniau gavėnioj. Ir čionai, jo senatvės pasigailėję, atneša jam. kartais kruopų geldelė...
krumplys - krumpl|ys 1. piršto antrojo sąnario viršutinė dalis: Kad rėžė krumpliais į stalą! krumplius nusibrozdino. 2. šiaudo narelis. 3. tech. pavaros rato iškyša: Krumplys krumplį kabina ir girnas suka.
kruopinis - kruopin|is, kruopinė -> kruopa 1: kruopinė dešra. kruopiniai miežiai. kruopinės girnos. prk.: kruopiniai debesys (smulkūs, maži) Žiūrėk: [kruopa].
kruopienė - kruopienė 1. kruopų sriuba. 2. kruopų košė.
kruopelė - mažas išblukti arba vietoje, ypač nuo dėmių arba skilimas labai maža suma bitų kažką pažymėtą arba susikalbėti su taškeliai
krumplinis - krumplin|is, krumplinė -> krumplys 3: krumplinė pavara Žiūrėk: [krumplys].
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž