F žodžiai puslapis 3

faktiskas - faktišk|as, faktiška -> faktas. faktiškai prv.: faktiškai įrodytas dalykas.
faktiškai - akto ar iš tikrųjų tikrai
faktiškas - faktišk|as, faktiška -> faktas. faktiškai prv.: faktiškai įrodytas dalykas.
faktorialas - Natūraliojo skaičiaus faktorialas (žymimas n!) yra visų natūraliųjų skaičių nuo 1 iki n sandauga: n! = 1*2*3*...*n. Susitarta laikyti, kad 0!=1.
faktorialus - visų teigiami sveikieji skaičiai nuo 1 iki n-simbolis N ir produktas! kiekis 0! sąlygiškai apibrėžiama kaip lygi 1
faktorija - stotis, jeigu tokie veiksniai gyventi ir prekybos
faktorius - faktorius veiksnys.
faktotumas - asmuo, kuris daro nelyginis darbo vietų viena kompetentinga įvairių mažų įgūdžių ar išradingų ar sumanus, remontu ar technine priežiūra darbas vadinamas handyperson
faktūra - faktūr|a 1. daikto, kūrinio paviršiaus dirbimo arba sandaros ypatumai. 2. sąskaita su prekių aprašymu, prekyraštis.
fakultatyvas - fakultatỹvas [pranc. facultatif — nebūtinas], papildoma, neįeinanti į privalomąją programą mokomoji disciplina, kurią moksleiviai ar studentai pasirenka savo nuožiūra.
fakultatyvinis - fakultatỹvinis,-ė fakultatyvus.
fakultatyvus - fakultatyv|us, fakultatyvi galimas, neprivalomas, nebūtinas; paliktas pasirinkti; veikiantis atskiromis progomis. fakultatyviai prv. fakultatyvumas.
fakultetas - fakultetas aukštosios mokyklos skyrius, apimantis kurią nors mokslo šaką ar artimų šakų grupę: Filologijos f. Matematikos f.
fakulteto - gebėjimas, galia, kaip yra įgimtas ar įgytas gebėjimą veikti ar daryti b būdingą gebėjimą, galią, arba funkciją
falanga - falanga 1. istor. sunkiai ginkluotų pėstininkų glaudi kautynių rikiuotė. 2. prk. eilė, greta.
Falansteris - falánsteris [pranc. phalanstère], kolektyvinės bendruomenės (Falangos) didžiulių rūmų pavadinimas; vartotas pranc. socialisto utopisto Š. Furjė (1772—1837) veikaluose.
falas - simbolis arba atstovavimas varpos varpos varpos, embriono Rudiments stuburiniais varpos ar klitorį
falcas - laukinių gyvūnų medžioklės, naudojamas su B vejasi siekimas C nuoširdus ar siautulingas ieško po kažkuo, ko nori kažką aktas buvo siekiama karjeras neuždaruose žaidimas išsaugoti jojimas su kliūtimis 1 sekos (kaip filme), kurioje naudojamas kaip žemės takų simbolių siekti vienas kitą greitai sekti, reguliariai arba nuolat laikytis pritraukti ar ketinimą vykd...
falcetas - falcetas muz. itin aukštas vyrų balsas.
Falcuoti - falcúoti [vok. falzen]: 1. lankstyti į sąsiuvinius spausdintus lapus, kad puslapiai būtų sudėti numeracijos tvarka; 2. daryti ↗ falcą (2), suleisti lentas; 3. sujungti plonus metalinius lakštus, užlenkiant briaunas.
Faleristas - faleristas, ženkliukų kolekcionierius.
Faleristika - faleristika [lot. phalerae — kariniai pasižymėjimo rikiai, metaliniai krūtinės papuošalai]: 1. pagalbinė ist. disciplina, tirianti ordinų, medalių, garbės ženklų istoriją; 2. ženkliukų, žetonų (ppr. suvenyrinių, jubiliejinių, proginių) kolekcionavimas.
Falinis - fãlinis [↗ falas2], susijęs su apvaisinimo arba gimdymo pradmeniu.
falkonetas - bet keletas labai mažų sakalų (genčių Microhierax, Polihierax ir Spiziapteryx labai maža patrankos naudojamos 16 ir 17 amžių)
fallacy - , pasenęs klastos, gudrybė b apgaulinga išvaizda apgaulė aa melagingos ar klaidingas mintis
falsifikacija - falsifikacija tyčinis iškraipymas, klastojimas.
falsifikatas - falsifikatas suklastotas daiktas, klastotė.
falsifikatorius - falsifikator|ius, falsifikatorė dkt. kas falsifikuoja, klastotojas.
falsifikavimas - falsifikãvimas → falsifikuoti.
falsifikuotas - krosnis ar parduotuvė su savo krosnį, kai metalas yra šildomas ir kaustytomis kalvė seminaras, kaustytomis geležies pagamintas ar geležies kaliojo formuoti (kaip metalo), gaunamas kaitinant ir kala B formos (metalo), mechaninė arba hidraulinė paspauskite su arba be šilumos, kad arba imituoti klaidingai ypač ketinant sukčiauti padirbti
aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž